Pentadbiran

11

Tuan Haji Hasan Abrar bin Haji Halidi

PENGETUA
hasanabrar@kusess.edu.my, pengetua@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052
11

Puan Normidza Binti Md Kamil

PENOLONG KANAN
normidza@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– M. Ed, Universiti Perguruan Sultan Idris
– B. Ed, Universiti Malaya

11

Puan Faridah Binti Husin

PENOLONG KANAN HAL EHWAL MURID
faridah@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B.A Art & Design (Fine Art), UiTM
– Art Teacher’s Dip. Ed., Universiti Malaya

11

Encik Mohd Fairol Anuar Bin Hassan

PENOLONG KANAN KOKURIKULUM
fairolanuar@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B.A (HONS) Dip. Ed., Universiti Malaya

11

Puan Noraliza Binti Kayat

KETUA BIDANG TEKNIK & VOKASIONAL
noraliza@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B.Pend. (Sains Rumah Tangga), Universiti Putra Malaysia

11

Puan Rihanatun Binti Samsi

KETUA BIDANG KEMANUSIAAN
rihanatun@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B.A (HONS) Dip. Ed., Universiti Sains Malaysia

11

Haji Azani Bin Masri

KETUA BIDANG SAINS DAN MATEMATIK
azani@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B. SC. & Ed (HONS), Universiti Malaya

11

Hajah Muzaimah Binti Jamil

KETUA BIDANG BAHASA
muzaimah@kusess.edu.my
03-3289 1868/3052

– B.C.A, Victoria Universiti
– Dip. Ed., MPPM

Mel Pentadbiran

SM Sains Kuala Selangor
Bandar Malawati
45000 Kuala Selangor
Selangor Darul Ehsan

03-3289 1868/3052
admin@kusess.edu.my

Mon – Fri 9:00A.M. – 5:00P.M.

Media Sosial